RACHMISTRZ

Biuro Rachunkowe

"Clara  non  sunt  interpretanda"

O nas

 
 
    Nasze biuro rachunkowe powstało w 2000 roku w Iławie. Świadczymy usługi z zakresu księgowości dla małych i średnich firm oraz sporządzamy rozliczenia do Urzędów Skarbowych osobom fizycznym.
Biuro Rachunkowe "RACHMISTRZ" wspiera przedsiębiorców w działaniach związanych zarówno z zakładaniem firmy (rejestracja działalności gospodarczej, wypełnianie wniosków o dotacje na otwarcie działalności z Urzędu Pracy) jak i dalszym rozwojem.
 
   Zapewnienie Klientom komfortu jest naszym priorytetem, dlatego też oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy naszym klientom profesjonalną  i kompleksową obsługę kadrowo-księgową. Wychodząc naprzeciw potrzebom  stosujemy różne formy kontaktu: wizyty klientów w naszym biurze (serdecznie zapraszamy!), kontakt mailowy,telefoniczny i listowny. To nasi klienci decydują, o  najbardziej odpowiadającej im formie. Na życzenie możliwy odbiór dokumentów od klienta.
Prowadzimy księgowość firm przede wszystkim z Iławy i okolic, ale także z Olsztyna, Ostródy, Elbląga i Gdańska.
 
    Wychodzimy z założenia, że nasz klient powinien skupić się na prowadzeniu działalności gospodarczej. To my zajmujemy się prowadzeniem spraw oraz rozwiązywaniem problemów z Urzędem Skarbowym i ZUS. Sporządzamy umowy z pracownikami oraz prowadzimy ich akta osobowe. Wydajemy zaświadczenia dla pracowników bez konieczności angażowania pracodawcy. Uczestniczymy w kontrolach oraz ustosunkowujemy się do protokołów pokontrolnych.

 

Biuro Rachunkowe "RACHMISTRZ"  posiada licencję nr 18627/00  wydaną przez Ministerstwo Finansów RP na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Posiadamy maksymalne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności.

 iuro rachunkowe iława

Pracujemy na nowoczesnym i profesjonalnym oprogramowaniu RachmistrzGT firmy InsERT S.A.  lidera rynku w  tej branży.

Biuro Rachunkowe Iława